Jak rozpoznać oryginalne buty Guess?

2021-01-20
Jak rozpoznać oryginalne buty Guess?Zanim przejdziemy do meritum i zdradzimy, jak rozpoznać oryginalne buty Guess, poświęćmy chwilę na to, by dowiedzieć się nieco o samym producencie. Czy wiesz, skąd pochodzi marka Guess? To amerykańskie przedsiębiorstwo odzieżowe zostało założone przez czterech braci, którzy pod koniec lat 70. XX wieku przyjechali z Francji do Kalifornii. Już 4 lata później, bo w 1981 roku, bracia Marciano założyli markę Guess. Kiedy powstał pomysł na nazwę marki? Stało się to przypadkiem, gdy Georges Marciano wstąpił do restauracji McDonald’s i ujrzał slogan: „GUESS which eatery has the biggest cheeseburger” (zgadnij, która knajpa ma największe cheesburgery”. I tak już zostało.

No więc… jak rozpoznać oryginalne buty Guess?

Na szczęście Guess nie należy do chętnie podrabianych marek, dlatego ryzyko, że trafisz na podróbkę, jest niewielkie. Nie warto jednak tracić czujności i przed zakupem sprawdzić, jak powinny wyglądać oryginalne produkty, takie jak klapki Guess czy nerka Guess. Najprostszym sposobem jest wyszukanie produktu na stronie producenta za pomocą kodu znajdującego się na produkcie lub udostępnionego przez sprzedawcę. Następnie należy porównać wszystkie szczegóły, zwracając szczególną uwagę na szwy, logo, materiał i drobne elementy. Oryginalne sneakersy Guess czy botki Guess damskie są wykonane z dbałością o najmniejszy detal. Warto zwrócić szczególną uwagę na charakterystyczny dla marki wzór (4 połączone litery G), który jest dość skomplikowany, dlatego wszelkiego rodzaju różnice mogą wskazywać na podróbkę.

Guess – gdzie kupić oryginalne buty?

Jeśli wiesz już, jak rozpoznać podróbkę, czas odkryć miejsca oferujące markowe produkty Guess. Gdzie kupić nerki, botki, klapki i sneakersy Guess Midiamo.pl to miejsce, w którym znajdziesz wyłącznie markowe produkty w najlepszych cenach! U nas kupisz nawet o 50% tańsze akcesoria Guess. Do kiedy promocja obowiązuje na naszej stronie? Trudno powiedzieć, bo nasze promocje nigdy się nie kończą! Zachęcamy więc do odwiedzania Midiamo.pl i zapisania się do naszego newslettera, z którego jako pierwszy dowiesz się o najnowszych rabatach!
pixel