Akcesoria UGG

ilość znalezionych towarów: 22

Marka UGG to znana i sprawdzona firma, która zasłynęła na rynku przez swoje legendarne, ciepłe obuwie. Miękkie śniegowce wykonane z owczej wełny, uformowane w niezwykle wygodny kształt, podbiły świat mody i od lat co rusz pojawiają się na nogach sławnych osób. Z podobną starannością o każdy, nawet najmniejszy detal, marka UGG przystąpiła do poszerzania swojego asortymentu i zaoferowała fankom różne akcesoria ze znanym logo.

Ciepłe i wygodne — czapka i szalik UGG

Misją marki UGG jest łączenie wygody z interesującym wyglądem. Czapka zimowa UGG to element, który został zaprojektowany tak, żeby szybko rozgrzewać i chronić przed utratą ciepła, nawet przy bardzo niskich temperaturach. Czapka UGG z pomponem to także bardzo stylowy element, który dobrze wpisuje się w charakterystyczny wygląd marki i minimalistyczny design. UGG czapka i szalik dostępne są w zestawie lub jako osobne produkty. Produkty dopasowane są do siebie kolorystycznie i występują w różnych wariantach, więc każdy, kto zainteresuje się dodatkami marki UGG, może znaleźć model dla siebie. Czapki i szaliki z różnych odcieni można też między sobą mieszać i wymieniać — dzięki temu można kreować swój własny, niepowtarzalny styl ubierania się.

Nerka i portfel UGG — kiedy warto je ze sobą nosić?

Nie od dziś wiadomo, że w trakcie podróży jednym z najbardziej przydatnych akcesoriów jest nerka. UGG zaprojektowało taki model, który jest niezwykle poręczny i pojemny. Nerkę można nosić na co dzień, chowając do niej portfel, telefon i inne, przydatne rzeczy. Można także zabrać ją ze sobą w podróż, zabezpieczając się w ten sposób przed kradzieżą w zatłoczonych miejscach. Nerki to także znakomite akcesoria na koncertach i imprezach. Chowając najważniejsze przedmioty do nerki, nie tylko trudniej jest je zgubić, nie trzeba się też martwić o pozostawioną gdzieś torebkę lub plecak. Nerka znakomicie prezentuje się z różnymi stylizacjami, pasuje także do butów Venezia. Do nerki UGG znakomicie pasuje portfel UGG. Jego rozmiar jest dobrze dobrany do szerokości nerki, więc wyjmowanie go z niej nie będzie stanowić wyzwania.

Akcesoria UGG — nie tylko do noszenia!

Wśród dostępnych akcesoriów można znaleźć także niezawodny zestaw do czyszczenia UGG. Przy odpowiedniej pielęgnacji i regularnej impregnacji części garderoby UGG można cieszyć się butami i akcesoriami przez wiele lat. Skóra, z której wykonane są buty marki jest wymagającym materiałem, który wymaga odpowiedniej troski. Do każdego zestawu dołączone są dokładne instrukcje, w jaki sposób należy używać każdego produktu.

pixel