Love Moschino – co to za marka i jak poznać oryginał?

2021-02-22
Love Moschino – co to za marka i jak poznać oryginał?Moschino to włoski dom mody założony w 1983 roku przez Franco Moschino. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, którą wyróżniają wyraziste, kolorowe i nieco ekscentryczne projekty. Siostrzaną marką Moschino jest Love Moschino. Co to za marka i czym się wyróżnia?

Co to jest Love Moschino?

Nawet jeśli nie wiesz, co to jest Love Moschino, z pewnością wiele razy widziałeś produkty marki na ulicach lub w sklepach. Jesteśmy tego pewni, bo akcesoriów Love Moschino po prostu nie da się nie zauważyć! Ekscentryczne, kolorowe i odważne projekty marki wychodzą poza utarte schematy i są adresowane do prawdziwych miłośniczek mody. Każda torebka czy plecak Love Moschino wyróżnia się nietuzinkowym designem i dużym logo marki zlokalizowanym w widocznym miejscu.

Jak się czyta Moschino?

Wiele osób (nie tylko z Polski) wymawia nazwę marki jako „moszino”. Jednak czy wiesz, jak się czyta Moschino w prawidłowy sposób? Otóż nazwę tę należy wymawiać „moskino”. Warto wiedzieć, jak prawidłowo czytać nazwę marki, szczególnie jeśli uwielbiasz buty, torebki i plecaki Moschino.

Moschino – jak poznać oryginał?

Jak wszystkie znane marki, również Moschino zmaga się z podróbkami. Jednak nie każda osoba szukająca produktów Moschino wie, jak poznać oryginał. Istnieją sposoby na rozpoznanie fałszywego produktu, który najczęściej wyróżnia się gorszą jakością, np. niedbale wykonanymi szwami czy zastosowaniem tańszych materiałów. Warto również zwrócić uwagę na logo – oryginalna torebka Love Moschino będzie wyglądała identycznie jak na stronie producenta.
pixel