Shopper bag, czyli torebka, która wiele zniesie (i uniesie)

2019-10-16
Shopper bag, czyli torebka, która wiele zniesie (i uniesie)
Shopper bag, choć kojarzy się z zakupami, ma wiele różnych zastosowań. Zapakować do takiej dużej torby można codzienne sprawunki, jednak kobiety pokochały je najbardziej do noszenia do pracy lub na uczelnię. Dlaczego? O zaletach shopperów poniżej! 

Dlaczego warto kupić shopper bag? 

Duże torby pomieszczą wiele. Po pierwsze wszystko to, co potrzebujesz mieć przy sobie – portfel, notes, dokumenty, komputer, kosmetyczkę i całe mnóstwo innych rzeczy. Po drugie spakujesz do nich zakupy – zarówno kilka nowych drobiazgów, jak i nowy sweter czy karmę dla kota. Shoppery bardzo często pozbawione są fabrycznych przegródek. Jednak znaleźć można także modele, które mają wyznaczony podział na dwie większe kieszenie i małą skrytkę na portfel czy telefon. Taki brak ograniczenia ma na celu ułatwienie pakowania doń wszystkiego. 

Cargo by Owee – torebki dla aktywnych

Shopper bag jest świetną torebką dla aktywnych kobiet. Marka Cargo by Owee jest tego flagowym przykładem. Ich torby idealnie sprawdzają się zapakowane ekwipunkiem niezbędnym w pracy, ale także ręcznikiem i bidonem na siłownię. To także niezastąpione modele dla mam, które poza swoimi niezbędnikami, muszą dźwigać zabawki dla dziecka. Bardzo zabiegane kobiety, które w ciągu dnia załatwiają wiele spraw w różnych miejscach, również są zakochane w shopperach. Modna torebka Pepe Jeans to idealna opcja dla rezolutnych business women, zabieganych asystentek i sprytnych freelancerek. Kobiety, które potrzebują mieć wiele pod ręką, zawsze będą to mieć zamknięte w torbie.
Torba CargoByOwee

Shopper bag jako torba na uczelnię 

Duże torby przydają się współczesnym studentkom. Zmieszczą w nich notatki i komputer w futerale, leginsy na zajęcia sportowe lub strój na basen i kompaktowy ręcznik. Pracujące dziewczyny mogą doń spakować lunch czy akcesoria zawodowe. Eleganckie torebki shopperki są przykładem na to, że na co dzień można wyglądać modnie i kobieco w stylizacji z shopperem. Jest to o tyle istotne, że młode kobiety poza praktycznością, zwracają równie dużą uwagę na estetykę. 

Torba Love Moschino

Shopper jako idealna torba na wakacje 

Duży shopper na wakacjach to po pierwsze większy bagaż podręczny, o ile linia lotnicza nie ogranicza rozmiaru damskiej torebki. Po drugie to stylowa opcja na plażę, w której zmieści się wszystko, co konieczne do opalania i zabaw z dziećmi. Po trzecie to pojemna torba na rodzinny piknik, nie tylko na jedzenie, ale także kocyk i papierową zastawę. Torby od Cargo by Owee będą pasować do każdej z tych ról! To solidne wyroby rzemieślnicze, które udźwigną nawet do 60 kilogramów, więc najcięższe i najbardziej ekstremalne przygody nie są im straszne. 

Torba Pepe Jeans
Wielu producentów stara się sprostać oczekiwaniom współczesnych kobiet. Jedni produkują modele bardziej sportowe, inni bardziej eleganckie. Duże torebki Pepe Jeans zachwycą na pewno kobiety, które świetnie odnajdują się w miejskiej dżungli, z kolei shoppery od marki Cargo by Owee to wręcz niezbędnik wakacyjnych przygód. 
pixel