Kolory w sezonie jesień/zima 2020

2020-10-22
Kolory w sezonie jesień/zima 2020

Jesień zazwyczaj kojarzy nam się z nadchodzącym zimnem i dopadającą nas chandrą. By jednak szarość nie zagościła w naszych sercach, kolekcje jesienne czy zimowe coraz częściej zawierają modele w żywych, intensywnych kolorach. Moda zaskakuje nas na każdym kroku i właśnie w takim sezonie jak jesień powinniśmy otworzyć się na kolory. Nie tylko by ożywić nasze stylizację, ale przede wszystkim wprawić się w dobry nastrój. Pokazać błysk nie tylko w oczach czy uśmiechu, ale całą swoją kompletną stylizacją. Tym Paniom, które zachowawczo trzymają się koloru czarnego, proponujemy pobawić się z kolorem, wybierając najpierw odcienie stonowane, a nie od razu mocno krzykliwe. 

Najmodniejsze są zawsze kolory kojarzone z jesienią, czyli odcienie żółtego, czerwonego, zielonego, brązu, rudości… Te ciepłe barwy wprowadzają nie tylko odrobinę słońca do naszego ubioru, ale również znacznie poprawiają nasze ogólne samopoczucie. 

Poniżej kilka naszych propozycji jeżeli chodzi o botki:

Cała oferta obuwia damskiego dostępna na naszej stronie:

 

Botki -> Sprawdź całą ofertę botków damskich

Trzewiki -> Sprawdź całą ofertę trzewików damskich

Sztyblety -> Sprawdź całą ofertę sztybletów damskich

Śniegowce -> Sprawdź całą ofertę śniegowców damskich

Dla kobiet, które wolą buty o wyższej cholewce, oczywiście proponujemy kozaki. Różnorodność tego obuwia, jest tak szeroka, że bez trudu dobierzemy idealne kozaki na swoją nogę. Dołączając do tego odrobinę koloru lub łącząc w niecodziennym stylu. Noś je tak jak lubisz najbardziej, ale koniecznie wybierając najmodniejsze modele sezonu. Oczywiście tematycznie, w pięknych soczystych kolorach jesieni:

Cała oferta kozaków dostępna na stronie naszego sklepu:

 

Kozaki damskie w midiamo.pl

pixel