Stylowe sneakersy hitem tego lata!

2020-07-21
Stylowe sneakersy hitem tego lata!

Najmodniejsze sneakersy damskie


Moda na sneakersy nie mija więc każda z Nas powinna posiadać swojej garderobie przynajmniej jedną parę. Ten typ obuwia sprawdza się doskonale nie tylko latem, ale również w chłodniejszym okresie. Może dlatego króluje na rynku obuwniczym już od kilku sezonów. Z każdym kolejnym oferta sneakersów damskich się powiększa o coraz to nowsze wzory i kolory. Poniżej przedstawimy bieżące trendy oczywiście ze sneakersami w roi głównej. 
sneakersy   Sneakersy


Największą popularnością cieszą się białe sneakersy


Nie tylko świetnie pasują do niemalże każdej stylizacji, ale też świetnie odbijają od opalonej latem skóry. Białe obuwie damskie od zawsze było kojarzone ze stylem i klasą, nawet jeżeli są to tylko sneakersy, a nie np. szpilki. W ofercie naszego sklepu internetowego Midiamo można zakupić białe sneakersy damskie takich marek jak Fila, Adidas, GuessPepe Jeans i wiele innych. Kilka naszych faworytów:


Sneakersy   Sneakersy


 Sneakersy Sneakersy Fila Sneakersy Sneakersy
Sneakersy Sneakersy Sneakersy Sneakersy Sneakersy

Sneakersy damskie Maciejka

Oryginalnymi projektami jak zawsze zachwyca marka Maciejka. Sneakersy w propozycjach projektantów Maciejki to czysta zabawa kolorem i szaleństwo w łączeniu różnych wzorów i struktur. Propozycja tych butów bez wątpienia ożywi każdą letnią stylizację, gwarantując zawsze niepowtarzalny wygląd. Poniżej najgorętsze modele tego lata oczywiście w wydaniu Maciejki:


Sneakersy Maciejka   Półbuty Maciejka

Półbuty Maciejka Półbuty Maciejka Półbuty Maciejka Półbuty Maciejka Półbuty Maciejka

Równie ciekawym obuwiem damskim może pochwalić się marka UGG, która w swoich projektach kładzie ogromny nacisk na jakość wykonania z najlepszych materiałów, która znacznie podniesie komfort użytkowania. Sneakersy na platformie odciążają stopę od nacisku podłoża, co korzystnie wpływa na całą sylwetkę. Obecnie sneakersy marki UGG można zakupić w naszej ofercie internetowej w bardzo okazyjnej cenie z rabatem do nawet -43%. Ciekawe propozycje w naszym wyborze znajdują się poniżej:


UGG Sneakersy   UGG Półbuty

Ugg Sneakersy

Ugg półbuty sportowe

Ugg Ugg Sneakers ugg buty sportowe
UGG Sneakersy ugg obuwie sportowe 
pixel